Informační podstránka:

Kdy a kde vystupujeme:
> > > > > > > > > > > > > > > > > > >
ZRUŠENO - CoVid 19 -PÁSOVEC - 21. 3. 2020 - Zahořany, Králův Dvůr - po 20:00
Konečně zpět na klubové scéně, kdy zahrajeme proti CoV společně s melancholicky opravdově Hard-Rockovými Tak Akorády, kteří drobet ještě přitvrdili, ale rozhodně nezkřehli (narážka na fyzikální vlasntost materiálů). Přivítáme jaro, protáhneme uši a snad budeme mít i radost. Klubíko-restaurace je pro 40 osob, tedy žádný stres. Stejně tak vstup bude jen do klobouku a policejní hodina nás netrápí.
Večer Tříkrálový - sobota, 11. 1. 2020 - Loděnice - od 18:00
No, uteklo to jako voda a už po roce opět, díky Rockfóru, vylezeme na pódium. Děkujeme. Asi začnou Los Vertigos, pak Rockfór, T. Ř. Y. a završí 220 V s Honzíkem za basou. Letos je téma pro převleky "Mafia". Snad se nám sezóna 2020 povede provést aktivněji.
Žár Vráž - sobota, 22. 6. 2019 - Vráž u Berouna - Sokolovna - cca od 15:00
Všechno je jinak a shodou náhod se podíváme na punk-folk-metalový festival na Vráži, který pořádá Gomera. Ale bohužel, bude to bez Michala, ten je s BS v Bučovicích, tak jsme připravili pár písniček jen strunově. Fesťák je 14-22 hod, my máme hrát někdy odpo, ale zajímavé to bude pořád:). Vstup je asi kilo, lokace je pozemek u Sokolovny. Kde je sokolovna, nevíme, tedy to pro nás všechny bude dobrodružství:). Kdo máte chuť, doražte, účastníci jsou na plakátu, měly by vystoupit i Union Jam, zvyšok od Union Fan. A to bude taky dobrý!
Večer Tříkrálový - sobota, 12. 1. 2019 - Loděnice - od 19:00
Nový rok je tu rychleji, než by nám bylo milé, ale milé je určitě moci se zúčastnit akce v Loděnici, kterou již tradičně pořádá Rokfór. Honzík si střihne nejdřív basu s 220V, pak sólovku a zpěv s T.Ř.Y. a pak to roztočí Los Vertigos a zakončí Rockfór. Nový provozovatel s pozitivním přístupem k točení v baru zajištěn! Večerníček do toho!
METRO KLUB Beroun - 25. 5. 2018 - start 22:00
Metro nejezdí pořád a v Berouně nejezdí přes prázdniny, tak doražte na poslední jízdu před létem, jen za 9 pětek! A to hraje úžasná La Fanka, T. Ř. Y., legendární No Heroes a drobet tvrdší Napospas. Vzhůru dolů!
Večer Tříkrálový - sobota, 27. 1. 2018 - Loděnice - od 19:00
Sice s mírným zpožděním, ale opět Tři Králové v Loděnicích. Tentokráte vlastně čtyři - 22O V, T. Ř. Y., Rokfór, N!kdo Neví N!c. Obnovená skupina elektrorockerů s dospěláckými texty, ten náš Bigbítek, poctivá zábava z Loděnic a Nenačovičští progresivní rockeři, kteří už mají za sebou celou desku a mezi sebou nového bubeníka. A možná ještě jedno překvápko! Večer je v duchu hororu a strašidel, převlek velmi vítán!
AKUSTICKÁ NOC, vol. 10. Pivovar Berounský Medvěd, 19. 12. 2017, pre-X-mass úterý 19-22 hod
Je to tu. Z Velikonoc jsou Vánoce a z pokusu oživit hudební amatérismus v naší, už jen zadusíkované, kotlině je desátá session. Osazení nástroji a světly jako vždycky, kytary, klavír, basovka, tamburína, bonga, mikrofony. Mikrofon i k Standupovému užití. Jednotlivá představení tak 20 minut, ať se to stihne do půl hodiny i s přezvučením, neslibujeme protažení přes půlnoc, ale uvidíme. Na FCB event snadno naleznete, prosím hlásit se tam, či přímo na umělecké producenty, třeba signal@trybeat.cz (777 158 075). Hlavně žádné násilí a sprosťárny na scéně, když už je ten Advent. Plakátek dělal opět Lišák a je to superparáda. Vánoční nálada vítána:). Stage pro vyzkoušení by mohlo být ready tak 18:30.
Králův Dvůr - Zámeček - sobota 22. 7. 2017, od 19:00
Skvělá příležitost jak si poslechnout stále aktuální a elektropopový, trochu do melancholična, OCEÁN, který nezlomila ani ztráta frontmana. Teď zpívá frontwoman a je to good. Ti jedou od 21:00. Od 19:00 zesílí své kytary bluesrockoví harcovníci z Rudné, a to THE VILLAINS. A my se mezi to kolem osmé vecpeme ze svým bigbítem. Vlezné jen páďo, kdo přijde, neprohloupí. Minifestivalu čest.
Slamník - Praha Bubeneč/Dejvice - Den dětí, 1. 6. 2017 od cca 21:00 ZRUŠENO, ZRUŠENO!!!!
ZRUŠENO BEZ NÁHRADY Z DŮVODU NEODBĚHLÉ REKONSTRUKCE!!!!! Co říci závěrem šňůry? Snad jen velké díky Nikdo Neví Nic, že se s nimi a jejich novým bubeníkem dostaneme na Slamník!!! Tam snad trefíme, ne:). FCB event (zkopíruj do prohlížeče): https://www.facebook.com/events/422620804767206/
Klubovna - Praha Dejvice - klidná sobota, 27. 5. 2017 od cca 19:00
Housky za to stojí a my jsme rádi, že Housky stojí o nás! Druhý korálek na jarní šňůře! FCB event (zkopíruj do prohlížeče): https://www.facebook.com/events/158927861300642/
Berounský Medvěd - super pátek - 26. 5. 17 od cca 21:30
Není lepší zprávy než té, že hudba v Berouně stále kvete! Mladí a dobří The Untitled nás vyzvali k sehrání, a my jsme tomu více než rádi, a navíc se zahájí naše šňůra s pracovním názvem "Jaro 2017". FCB event (zkopíruj do prohlížeče): https://www.facebook.com/events/296724430763308/
AKUSTICKÁ NOC, vol. 9. Pivovar Berounský Medvěd, 13. 4. 2017, Zelený čtvrtek 19-22 hod
Inu, už asi nemusíme představovat tohle snažení ve velkém, tedy kdyžtak sjeďte o trochu níže, kde je 8x vše popsáno. Budemem se těšit na Zelený čtvrtek s Vámi na setkání. Osazení nástroji a světly jako vždycky, kytary, klavír, basovka, tamburína, bonga, mikrofony. Mikrofon i k Standupovému užití. Jednotlivá představení tak 20 minut, ať se to stihne do půl hodiny i s přezvučením, ale možná zůstaneme o trochu déle, když je pak pátek pro většinu volno. Už tedy část programu zajištěna a je jasné, že to bude fajn. Tak hlavně žádné násilí a sprosťárny na scéně, když už je to jaro. Plakátek dělal Lišák a je to paráda.
festiválek Tříkrálový, Loděnice, sobota 07. 01. 2017, od 19:00
Tak, setkání s Květy kvůli nemoci nevyšlo, ale vyšla tradiční akce, kterou pořádá Rockfór spolu s N!kdo Neví N!c, kteří také účinkují a my jako druzí a před námi mladí a svěží Ties. Ale kravaty nechte jinak doma, jelikož letos jedeme v duchu pohádek a pohádkových postav. Vstupné dobrovolné. Děkujeme za pozvání a těšíme se na Vás!
Benefiční festiválek. klub Metro Beroun, středa 16. 11. 2016, od 20:00
Pro dobrotu buď do cukrárny, nebo do Metra! Přijďte si poslechnout, zatrsat si a strávit večer před státním svátkem, bigbíto-pop až glam rockové studenty a nedávné studenty a podpořit tím Domov osob se zdravotním postižením v Lochovicích. Začínáme chvíli po osmé, startují berounští mladí - The Untitled, pak vystřihnou svůj folk-funk-hard rock pražské Housky, po nich zlatý hřeb večera - velmi zajímavě rockoví CHILLI EYES také z Prahy, no, a takový už chill out dáme my, T.Ř.Y.. Vstup je dobrovolný a jde na dobrou věc rovnou, tedy děkujeme za podporu i klubu Metro. Organizuje Zuzka Kušková. (P.S.: 3. 12. 16, v Metru - česká, alternativně kytarově nejvíc skvělá kapela !!! KVĚTY !!!, support T.Ř.Y. a Housky)
AKUSTICKÁ NOC vol. 8. Pivovar Berounský Medvěd, 14. 9. 2016, středa 19-22 hod
Ne, že by naše formace přes jaro a léto nic nedělala, ale byly to hlavně uzavřené akce (kromě tedy křtu CD skupiny Tak Akorát, děkujeme za pozvání:)), tak si Vás dovolíme pozvat na akci otevřenou. Opět v Medvědovi bude piáno a mikrofony a nějaké to Combo, i kytara na půjčení a doufáme, že i vřelé publikum, jako vždy. Kdo máte zájem se účastnit hraním, mluvením, nahlaště to prosím dopředu (paja.toxic@seznam.cz, nebo to najdete určitě na FCB). Nově příchozí po deváté hodině večer si už asi nebrnknou. Záznam snad bude, z minula jej ještě interpreti neobdrželi:). Nehraje se za poplatek a vstup je pak dobrovolný do kolujícího klobouku. Budeme se těšit. Klidně můžete zkusit i Stand Up Comedy, pouze otevřené, nechutnosti, násilí, sex a radikální politické a společenské názory vítány rozhodně nejsou (jen v jinotajích). Těšme se a bavme se!
AKUSTICKÁ NOC vol. 7. Pivovar Berounský Medvěd, 13. 4. 2016, středa 19-22 hod
Inu, jaro nezastavíš. Věříme, že po zimě máte mnoho nacvičeno, ať nového, či už slyšeného, ale neva, přijďte. Nestojí to nic a příspěvek pořadateli je do klobouku. Pivo lahodné. Přístroje na hraní jako mikrofony, kytary (vč. té 4 strunné), klavír a bonga budou připraveny v cca 18:30, kdyby to chtěl někdo prubnout dřív. Ale i donesené nástroje nazvučíme:). Kdo se nahlásí dopředu, tak má samozřejmě přednost, kontakt: paja.toxic@seznam.cz či dubino@seznam.cz, nebo to rychle vyhledáte na FCB. Kdo se přijde nahlásit v po deváté večer na místo, tak už možná potlesk neuslyší, neb opravdu je to v týdnu a i restaurace musí zavírat:). Kamarády vemte s sebou, vejde se nás na sezení asi tak 60. A když to dobře dopadne, tak bude i zvukový záznakm (samozřejmě pro interprety). Určitě už jste něco zaslechli a musíme říci, že díky přišedším a účinkujícím se předchozích 6 kousků povedlo, tak snad ta sedmička bude také šťastná. A klidně můžete zkusit i Stand Up Comedy, pouze otevřené násilí, sex a radikální politické a společenské názory vítány rozhodně nejsou (jen v jinotajích). Těšme se a bavme se!
30. 1. 2016 (sobota)- T. Ř. Y. a Housky v Metru, od cca 20:00, ten opravdu pravý klub v Berouně
Co dodat? Kdo neslyšel zcela originální funko-rockovo-folkový nářez s doprovodem houslí v Zahořench, tak o hodně přišel, tedy si dovolíme kolegy až z Prahy představit v nejlepším hudebním klubu na levém břehu Vltavy, tedy v Metru, v Berouně. Těšte se, neb my se těšíme taky, vlezné 60,-, Starouš a lahvová Plzínka. Sněhu zdar!
5. 1. 2016 (pátek)- Tříkrálový večer v Loděnicích, od cca 20:00 pak Rockfór a N!kdo Neví N!c!!
Tak potřetí v nové sestavě se představíme ve velkém sále v Loděnici a děkujeme za pozvání. Po nás přijde Rockfór se svou story a pak zlatý hřeb večera, Nikdo Neví Nic s Příběhem Petra Watta. Kdo dorazí neprohloupí a kdo dorazí ve sportovním, tak možná bude i odměněn. Oslavte s námi příchod KMB do Btl.! Je tomu již 2016 let. Těšte se i na zvuk, ten bude parádní. Vstup zdarma, děti a vojsko polovic.
15. 12. 2015 (úterý)- AKUSTICKÁ NOC (večer) č. 6 - Berounský medvěd, šalanda, hra 19-22, vstup do klobouku, účinek bez vložného
Nemá asi smysl tuto akci představovat, jen Vás chceme zase pozvat a máte-li chuť zapět, zahrát, zalegračnit na pusu, tak buď rovnou přijďte, nebo dejte (pro nás lépe a je to jistota) vědět na paja.toxic@seznam.cz. Pro tento večer vyhlašujeme jako téma Vánoce, klid a mír a nebo cokoli jiného. Násilí nevítáme, sex jen ve formě jinotajů. Klavíristi mají nástroj ready, kytáry šestistrunné a jedna čtyřstrunná lze půjčit, stejně bonga, ale ozvučíme prakicky cokoli:). Na ozkoušenou je možné dorazit už na půl sedmou a o moc dýl jak do těch desíti se hrát nebude, ale věříme, že i tak to bude príma večírek, ač kouřit se chodí ven, nebo dolů. Sportu zdar! A určitě mrkněte na príma plakát a na tam uvedené stránky príma výtvarnice Zuzky. Snad se povede záznam, konečně a hlavně: DÍKY VÁM VŠEM, KTEŘÍ JSTE DORAZILI I V MINULÝCH ČASECH JAK HRÁT TAK I KOUKAT. JE TO PRO VÁS A BEZ VÁS BY TO NEMĚLO SMYSL. Tedy slibujeme, že vydržíme:)
21.11.2015 (sobota)- malé poděkování Houskám a pozvánka a náše první akcička na Pásovci
Tož, už i nás dostihla legenda Pásovce v Zahořanech a tak to na tom pekelně pěkném pódijku rozjedeme tak, jako vždycky. A Housky s sebou přivezou progresivní směsici Punku a Rocku až z Prahy. A když už nic, tak Jirka točí to nejlepší pivo v celém širém okolí. Jen opatrně na příjezdy autem, lepčí je parkovat na minimáměstíčku o pár metrů výše v kopci.
10.10.2015 (sobota)- Oslava 10 let NIKDO NEVÍ NIC z Nenačovic s hosty a s námi, 20:00, nádražka, Dejvické nádraží, Praha
Neexistuje snad krásnější hraní, než na pozvání. Kluci z NNN po svých 10 ti letech udělali desku a tento večer představí nejen průřez svou tvorbou, ale i kamarády, hosty. Velmi, velmi gratulujeme a vážíme si pozvání do míst, kde jsou slyšet spíš brzdy a píšťalky. A teď je zaplní bigboš. Tak to je fakt good. Kdo nepřijde, tak mu zbude jen smutný podzim.:)
22.09.2015 (úterý)- Akustická nov (V. v Beroně bez komančů)- Berounský medvěd, šalanda, představení 19-22 hodin, vstup do klobouku a zpěv s hrou bez vložného
Jak lépe přivítat podzimní plískanice po megahorkém létě, než akustickým setkáním se? Kdo má chuť se ohlásit, nechť se ohlásí, budeme rádi a budete mít přednost. Přijít samozřejmě můžete i tzv "na blint". Měl by být zase klavír, boudou k dispozici comba pro akustiku, basovou kytaru a případně akustická basovka a kytáry na půjčení. Z rytmiky bonga na stojanu, tamburína, dále mikrofony, odposlechy. Doufáme, že se program zaplní, a že si to užijeme. Připraven zvuk by měl být od cca 18:30, po té desáté už je nutné začít pomalu balit. Určitě napište, jste-li limitováni dobou začátku pro možný výstup, nebo víte-li, že potřebujete nějakou speciální pomůcku. Délka performačních bloků se předpokládá do 20ti minut + zvučení, máte-li zálusk na delší, tak se prosím ozvěte předem, díky. Kontakt - dubino@seznam.cz, nebo paja.toxic@seznam.cz.
29. 07. 2015 (středa)- Klub Modrá Vopice, Praha, Vysočany, ZMĚNA!!!! start 19:30
Bigbeato-Rocková kapela HOUSKY nás pozvala nas společné hraní s grunge-rockovými DDW a my věříme, že to bude příjemné setkání uprostřed prázdnin, tak kdo pojede kolem Prahy, nechť je vítán!:). Pro klubík to bude takový oddechový, nedead-corový večírek:). Vstupné dobrovolné.
20. 06. 2015 (sobota)- bývalý klub Jeleň, (nyní Prdel), Beroun, závodí, start 20:00
Děkujeme hardrockovým Tak Akorád, že jim můžeme předskočit hned takhle před prázdninami. A hlavně díky za pozvání. Bude dobrý zvuk a obraz, dále Svijany, vlezné asi né moc velké a kdo přijde, neprohloupí. Třeba už ten samý víkend hrát znova nebudeme...... Nicméně plakátek raději zde neukazujeme, můžete vidět na plochách po Berouně
11. 04. 2015 (sobota)- All You Can Hear, Vol. 2 - Klub Metro, Beroun, klub otevřen od 20:00
Zakládání tradic je nebezpečně svazující věc, ale když už Tomáš z BS vymyslel motto "All You Can Hear", tak by byla škoda to nezneužít. Stejné místo, stejný den v týdnu, jen plakát je tentokráte ne od Tomáše, ale od Oty z Union Fan, kteří se představí jako první se svou směsí Funk-Punk-Folk-Rock-Blues-Popu (rozuměj Bigbít). Pak to rozjedou známí Hard-Rockoví nestoři z Berouna "Tak Akorát" a po té zase my T. Ř. Y. a nějaký ten nový kousek v repertoiru. Vlezné je zase kilčo, to kvůli zachování kvality tisku a zvuku, na který se velice těšíme, stejně jako na vás:).
08.04.2015 (středa)- Akustický večer (IV. v Beroně bez komančů)- Berounský medvěd, šalanda, představení 19-22 hodin, vstup do klobouku a zpěv zdarma
Jaro je tu a je tedy na čase mu ukázat, co jsme se naučili přes zimu. Kdo má chuť se ohlásit, nechť se ohlásí a přijít můžete i tzv "na blint". Zase zneužijeme klavír, boudou k dispozici comba pro akustiku, basovou kytaru a případně akustická basovka a kytáry na půjčení. Z rytmiky bonga na stojanu, tamburína, dále mikrofony, odposlechy. Program se pomalu plní, ale volná místa časová se samozřejmě najdou a možná se už konečně povede i nahrávka a domluvení případného protažení otevření restauračního zařízení. Určitě napište, jste-li limitováni dobou pro možný výstup, nebo víte-li, že potřebujete nějakou speciální pomůcku. Délka performačních bloků se předpokládá do 20ti minut + zvučení, máte-li zálusk na delší, tak se prosím ozvěte předem, díky. Kontakt - dubino@seznam.cz, nebo signal@trybeat.cz.
17. 01. 2015 (sobota)- All You Can Hear, Vol. 1 - Klub Metro, Beroun, klub otevřen od 20:00
Konečně opravdové uvítání nového roku s námi ve stylu bigbeatu, s Fankou ve stylu funku a s Bikkinyshop, ve stylu příjemného core-crossoveru. Malý klubík je ale velký svou historií a zvukovou kvalitou. máte-li klaustrofobii, tak radši přijďte jindy, ale máte-li chuť na elektrický, nikoli elektronický multižánr a v kapse kilčo na vlezné, tak buďte vítáni.
09. 01. 2015 (pátek)- Tříkrálový večer 2015 - Sál KD v Loděnicích do 20:00 hodin, vstupné dobrovolné
Již tradiční akce, kterou páchají kluci od Loděnic a Nenačovic nás zavede do nově zrekonstruovaného sálu v Loděnicích. Kdo přijde v pyžamu, dostane Vertigo for free. Kdo přijde na osmou, tak uslyší nás, kolem půl desáté začne Rokfór a kluci z Nikdo! Neví! Nic! to rozjedou před jedenáctou a jak jejich elán vyhlášený jest, určitě přes půlnoc přejedou.
15.12.2014 (pondělí)- Akustický večer (III/14)- Berounský medvěd, šalanda, představení 19-22 hodin, vstup do klobouku a zpěv zdarma
Před Vánoci se často říká, že by se měl člověk zastavit a zamyslet se. Tak se stavte a roztočme to spolu. Kdo má chuť a ještě se neohlásil, tak i tak nechť přijde, bude klaviatura, comba pro akustiku, basovou kytaru a případně akustická basovka a kytáry na půjčení. Z rytmiky bonga na stojanu, tamburína, dále mikrofony, odposlechy. Už teď je zajištěno pár osvědčených či modifikovaných těles a tělísek, která budou stát za to. A možná se už konečně povede i nahrávka. Určitě napište, jste-li limitováni dobou pro možný výstup, nebo víte-li, že potřebujete nějakou speciální pomůcku. Délka performačních bloků se předpokládá do 20ti minut + zvučení, máte-li zálusk na delší, tak se prosím ozvěte předem, díky. Kontakt - dubino@seznam.cz, nebo signal@trybeat.cz.
4. 10. 2014 (sobota)- My a FANKA v Doksech u Kladna, 19:00, občerstvení Na Zahrádkách
Nenechte se zmást plakátem a nechoďte k rybníku. Cesta k hracímu místu je popsaná v mapce. Dohodli jsme se s celkem velmi dobře uzrávající kytárovou kapelou Fanka z Berouna, Hořovic a Prahy, že něco uděláme spolu, a tak jsme se nechali pozvat na ukončení sezóny občerstvení Na Zahrádkách v Doksech u Kladna. Děkujeme. Hrajeme jako první a venku, tak se pořádně oblečte, skládací židličky nechte doma, zahřejete se tancem. Kdo dorazíte vozem, možná zaparkuje raději u kapličky, nebo v nové zástavbě a dojděte pěšky, dle mapky. U občerstvovačky je pár omezených míst u plotu a na poli. Těšíme se na Vás.
24.9.2014 (středa)- Akustický večer (II/14)- Berounský medvěd, šalanda, představení 19-22 hodin, vstup do klobouku a zpěv zdarma
Čtvrt roku uteklo jako Radovan K. a před začátkem indoorové, klubové sezóny se jakoby náhodou koná již druhý letošní akustický večer. A to opět v příjemném prostředí berounského pivovaru, na oddělené šalandě s piánem, v blízkosti vlakového nádraží. Přistát můžete už od 18:30. Budou tedy decentní světla, klaviatura, comba pro akustiku, basovou kytaru a případně akustická basovka na půjčení. Z rytmiky bonga na stojanu, dále mikrofony, odposlechy. Minulí účastníci a účastnice přislíbili přiijít znovu a kromě Tomáše Bauera dorazí i Lukáš Grüner, velmi proslulý potulný bard. A bude i Tak Akorád, tedy Hard Rock accoustic session. Je možné i mluvit a rapovat, jen na taneční performance je málo prostoru pro obecenstvo, pódium je zvětšitelné. A věříme, že bude přítomna i dobrá nálada. Číslo události na Facebooku najdete na plakátu. Určitě napište, jste-li limitováni časem pro možný výstup, nebo víte-li, že potřebujete nějakou speciální pomůcku. Délka performačních bloků se předpokládá do 20ti minut, máte-li zálusk na delší, tak se prosím ozvěte předem, díky. Kontakt - dubino@seznam.cz, nebo signal@trybeat.cz.
30.8.2014 - Tak Akorát Fest.
Kemp u Berounky,
Beroun - Závodí, vstup 200,-
od 15:00
Konec prázdnin, ne konec rocku!
Pepík z TA do toho šel po hlavě a udělal akci (už je dopředu jasné, že skvělou) na místě, kde jsme si chtěli vždycinky zahrát. Snad vyjde počasí, info najdete na plakátku, postupně to bude tvrdší a celek vypadá, že bude dobrý. Musíme poděkovat za pozvání nás a tedy i tak pozvat vás:).
11.7.2014 - BIBGBÍT VŠUDE.
U Kadaníků,
Beroun - Zavadilka,
od 20:00 Union Fan,
pak T. Ř. Y.
Nebudeme lhát, když řekneme, že je to jedno z mála míst, které jen tak na netu nenajdete. Na gůglmeps je to jako Billiard Klub K+K u přechodu, a když půjdete od nádraží směrem na Jarov, tak to nemůžete minout. Nicméně Union Fan hrají dobrý a dospělý bigboš s prvkem blues, či jižního rocku, viz web. Kdo přijde, nebude zklamán, kdo nepřijde, bude ho to mrzet a my se těšíme na viděnou.
25.6.2014 - Akustický večer - Berounský medvěd, šalanda, představení 19-22 hodin, vstup a zpěv zdarma
Pokrok se nedá zastavit, a tak si přijďťe buď poslechnout decentně akustickou muziku, nebo jí přímo předveďte, nebo si zkuste jen třeba "mikrofon na stojáka". Určitě bude pár známých a méně známých folk-rock-popových songů od domluvených účinkujících a zbytek je na Vás, dobré pivo zajištěno. Přistát můžete už od 18:30. Budou světla, piáno, comba pro akustiku, basovou kytaru, klávesy, z rytmiky bonga na stojanu, mikrofony, odposlechy. A snad i dobrá nálada. Číslo události na Facebooku najdete na plakátu. Kontakt - dubino@seznam.cz, nebo signal@trybeat.cz
21.6.2014 - Berounské Hradby, od 14:00, Beroun - Náměstí Joachyma Barranda, outdoor stage, festiválek
Ve městě Berouně se pořád něco děje a nyní máme tu čest se tohoto dění také zůčastnit. Po bližším prozkoumání plakátku si určitě dáte říci a dorazíte na celý sraz minipivovarů, na kterém se, kromě mnoha dalších, potkáte hlavně s pivovarem Berounský Medvěd, a ten stojí za to. A my se na vedlejším pódijku pokusíme na chvilku do města vklínit naše pojetí bigbeatu. Tedy, kdo přijde i jindy než na nás, také neprohloupí, neb program bohatý jest a kvalitní hudby a jiných špumprnáglí bude mnoho a mnoho.
16.5.2014 - Loděnice Open, od 20:00, Loděnice - Společenský klub, malý sál,3 tělesa!! Vstup 49,-
Přijďte podpořit statiku loděnického společnského klubu a přispět svou trochou do mlýna na opravu podhledu velkého sálu. V malém sále se odehraje podobná supershow, co na 3 Krále, a protože bude prostor těsný, tak to bude zase dobrý ! a ne děsný. Pořadí zachováme, začne Rockfór, pak my a završí N!kdo Neví N!c.
28.3.2014 - Medvěd Open, od 20:00, Beroun - pivovar Berounský medvěd, 3 skupinky!! Vstup 100,-
Jaro je v plném proudu, tedy zveme alergiky(čky)a nealergiky(čky), aby se přišli(y) schovat před přízní počasí k berounskému pivu a kytarové hudbě. Nás znáte a najdete nás tady, Tak Akorád (tvrší rokec, také znáte) a Bikkinyshop (trošku žánrově pestrý core) najdete na Bandzone.cz. A všichni se najdeme u známého Medvěda! Jen pozor, hrajeme na "Šalandě", tedy do hospody a po schodech nahoru, je tam posezení a nově připravený prostor sálku se samostaným WC a bude přítomen soudek s minibarem. Tedy odděleno od spodního prostoru, jen to není bezbariérové!
10.1.2014 - Tříkrálový večer, od 20:00, Lodenice - Společenský klub, 3 tělesa!! Vstup dobrowolny,-
Je to neuvěřitelné, dva roky utekly jako voda a my se vracíme v komorním obsazení a s Michalem z Bikkinyshop v rytmické sekci. Tentokrát bez coverů a Táši a Šimy a Zuzky (toho času všichni někde po světě), tedy se pokusíme být i tak poslouchatelní:). První zahraje loděnický RokFór, pak my (T.Ř.Y.) cca po 21:00 hodině, a jako třetí, a zároveň zlatý hřeb páteční kultury, nastupují Nikdo Neví Nic (rocková klasika z Nenačovic). Těšíme se na viděnou.
6.1.2012 - Tříkrálový večer, od 19:00, Lodenice - Společenský klub, 4 tělesa!! Vstup 80,-
Komponovaný večer nabízí na začátek sbor Fasol-Misol, po něm loděnický ROKFÓR, pak nastupujeme my (T.Ř.Y.) cca po 21:00 hodině a zakončují nenačovičští Nikdo Neví Nic. Pro nás je to asi poslední hraní na dlouhou dobu, páčto Zuzka a Táša nebudou na jaře, Honzík asi na podzim a budeme věřit, že alespoň Šíma a Pája zůstanou v ČR. Nechystáme nic převratného, jen naší muziku, kterou máme rádi a hlavně jí chceme dát tak, jako by to bylo na rok dopředu. Kdo přijde, neprohloupí, tak jen přeji nám všem "hezký nový Rock 2012" :)!
25.11.2011, Disco Club U Jelena, pátek, začátek po 20:00 (stále je Jelen u Autobusového nádraží:))
Kdo nebyl u Jelena, jako by nebyl. Takže si to může napravit:). Je to plnohodnotné poslední koncertování před pauzou, za kterou budou moci studijní povinnosti několika členů kapely, takzvaných Yaků a Yačic. A hlavně na místě, které je pěkné a máme jej všichni rádi. Dáme nějaký ten nový cover, pár piv a vyladíme tak náladičku na Vánoci:). Pak dáme ještě jeden festiválek v Lodenici hned po novém roce a pak až zase v létě. oc se těšíme a přijďte pobeat! Jako první hrají rock "Tak akorád". PS: Zvláštní poděkování patří redakci Radničního Listu, kam přišla informace pozdě, ale i tak bude zveřejněna:).
jízdní řády na www.idos.cz;
13.8.2011, Hlásná Třebáň, jez na Berounce, HASOFEST od 22:00
Dobrá dobrá, lepší informace pozdě, než vůbec. Hasiči v Třebáni mají velké odpoledne s večerem a my máme tu čest se jej na hoďku a půl k tanci a poslechu také zůčastnit, bohužel bez Šímy, ale nebojte, je zdráv a my to zkusíme naplno ještě více!.
jízdní řády na www.idos.cz;
08.04.2011 Restaurace U Růžového stromu, Hudlice, pátek, 20:00
Aby se to nepletlo, tak si vymněníme s Magnetikama pozice a dáme bigbítek v Hudlici. V repasovném Růžovém stromu se nachází žůžový sál, Budvar z Budějic, dobrá kuchyně, příjemná obsluha a také podpora rádia BEAT. Plakát a časy budou upřesněny. Už jsme jakš takš zdrávi, tak uvidíme, co to udělá:).
18.12.2010, Klub U Jelena, Beroun, 19:00 přesně
Velká věc, tahleta roková liga v Berouně. Díky Zuzance se nám dostálo možnosti zahrát si s legendami poberounského Rocku jako Black Hill, Moped, Metallica revival Beroun a s Gutalaxem. Je to ozajstný festiválek ve stejném prostředí, jako bývaly jarní sessions U Jelena. Hrajeme opravdu od sedmi a lístky dost mizí z předprodeje v Army shopu v Pivovarské ulici u náměstí. Kdo chce přijít zapařiti, ať míří tam, nebo rychle napíše, viz upozornění mailové. Mějte se a těšte se!
jízdní řády na www.idos.cz; super plakát
20.10.2010 Klub Bunkr, Parukářka, Praha, sobota, 19:30
Kluci z Magnetika, přes Marušku, nás vezmou na hoďku k sobě 16m pod zem, takže kdo budete v Praze, přijďte, není tam tak draze, začátek je fakt v půl.
30.10.2010 Společenský klub Loděnice v Loděnici, sobota, 20:00
Tak, po raketovém startu s námi kdysi hrající skupiny od G přišla nová vlna rocku s Rockfórem z Loděnice. S Rockfórem přijde trochu cover, trochu vlastní tvorby a líbivý ženský vokál a s námi Yaky klasický náš bigbítek s mírnou obměnou, ZUZANKOU !!!! a novou věcičkou. Těšíme se, zapaříme, zhodnotíme léto a budedme se mít rádi:)!
29.05.2010, Klub Jeleň, Beroun, sobota, 20:00
Tato session je mírně chápána jako párty k životním jubileům některých členů kapely. Takže hrát se bude dýl, probereme snad kompletní repertoir, bohužel opět bez Zuzanky, ale s láskou. čeká nás také malé Rockfórové překvapení z Loděnice. A od 20:00 je jeded soudek píva na účet oslavence a bude samozřejmě také nějaké občerstveníčko:).
jízdní řády na www.idos.cz; mapička
24.4.2010 Mooinka, Mooinkafest, 15:15
Tak. Zkušebna už stojí, Zuzka pooád mizí do UK a na Mooince budeme pod stanem a krásným poeasím produkovat. Podrobnosti v poílohách. Tedy, všichni motorizovaní, koloizovaní a chodící poíznivci jsou velmi vítáni a na "Tváooknize" se poipojte pod funcluby, loni se fes?ák prý náramni podaoil. Tedy vzhuru za dobrodružstvím kamenolomu!
06.03.10, Klub Jeleo, Beroun, sobota, 20:00
Sice nám novi napršelo do zkušebny, ale nazkoušeno máme a budem hrát kdyžtak na tranzistorák. Máme za to, že Vás rádi uvidíme, vy nás rádi uslyšíte a mužeme to i toeba zapít. neváhejte a poijite pobýt:)!
jízdní oády na www.idos.cz; info - mapieka
11.12.09, restaurace U Jelena, Beroun, pátek, 20:00
Ramadám, Chanuka i Vánoce se kvapem blížejí a Advent už na dveoe zaklepal. Tak my necháme zaklepat Tášu paliekama o sebe a zavzpomínáme bigbítovi na blížící se oamžiky klidu a pohody. Bohužel, nejvitší Vánoení ozdoba, Zuzanka, tráví tei eas na výsostném území Britského impéria, takže bez bab. Ale, stejni to bude stát za to! Tedy, POIJITE POBEAT!
jízdní oády na www.idos.cz; info - mapieka
24.10.09, restaurace U Jelena, Beroun, sobota, 20:00
Takže, šikovní kluci se rozhodli udilat v Berouni koneeni nijakou kulturu a v patoe nad Jelenem u autobusáku na Závodí vytvooili malý klubík na velké hraní. Takže se tam zkusíme zapropagovat taky, díky za pozvání, vioíme, že dorazíte a bude i Zuzka! Tišíme se a snad i to koneeni pooádni zapijeme:) Plakát tentokrát nediláme, bude to na souhrnné propagaci klubu.
jízdní oády na www.idos.cz; info - mapieka
18.9.09, Pivovar Berounský medvid, pátek, 20:09
Protože nás nová paní provozní U Štiky asi nemá ráda, tak má plno do konce roku. Naštistí nám vyšla vstoíc jiná a mnohem poíjemnijší paní provozní a tak dáme bigbítek s nijakou snad i novou vicí v místi výroby piva. Tedy se velice tišíme, jak si s vámi pikni zazpíváme!:) PS: Zuzka bohužel se zlomeninou ruky nebude poed piánem, ale nám to jinak taky sluší, ne?
jízdní oády na www.idos.cz
30.6.2009 od cca 19.30
ZRUŠENO ZRUŠENO ZRUŠENO!!!!!!
jízdní oády na www.idos.cz
19.6.2009 od 20.00
Tenkráte malá punková Odyssea, jelikož je Šíma v Ínglendu. Ale kromi Gutalaxu a nás hrají Bugr Rock a Rockenroll, tak poijite, bude pátek od osmi!
jízdní oády na www.idos.cz
30.5.2009
Starý dobrý bigbítek na pozvání progresivni rockového Gutalaxu zahrajeme jen pro Vás v restauraci Blázinec v Lodiníci od osmi veeír. Moc se tišíme!
jízdní oády na www.idos.cz; info - mapieka
24.4.2009
Svátek mohou oslavit nejen Jioíkové, ale i my, protože s napitím oeekáváme jeden Comeback a taky se tišíme, že nám to se Zuzkou bude už ureiti mío pískat. A bude aj decentní popzábavieka:)
info - mapa
13.3.2009
Neviote, že toináctka je neš?astné eíslo a doražte na osmou ke Štice v Berouni, bude starý i nový dobrý bigbít, bude Zuzka a i Captain Morgan + Cola za 50,- a možnost akreditace na Heineken UEFA cup ve stolním fotbálku!
info - mapa
, pozvánka
9.1.2009
Spoleeenský klub - Lodinice, od 20:00 hrají v pooadí: T.O.Y, Fenomén (Mezouo), Gutalax(Beroun). Malý, toíkrálový, mírni tvrdší festiválek. My to otevíráme a pak mužeme taneit spolu, tišíme se!
info - pozvánka, mapa
13.12.2008
Restaurace U Bilohlávku - Králuv Dvur, od 19:00 poíprava na Vánoce, 19:30 - Cooledy. Mírni bigbítová a mírni odelektrizovaná vánoení atmosféra i s koledními evrgríny a snad i se Zuzkou.
info - pozvánka, mapa
29.11.2008
Restaurace U Zahradníku v Horách Matky Boží, od 20:00, Eertovská. Poijite pobeat do krásné Šumavy na zábavu bez polky, valeíku a špatné nálady. Od 14.00 DISCO pro dicka.
info - pozvánka, mapa
14.11.2008
Hostinec u Bilohlávku, Králuv Dvur, Poeaply, u zastávky autobusu „Pošta“ od 20:00, slavíme už TOY rocky plnohodnotného pobytu na berounské a okolní bigbítové scéni. Takže to bude malinko s poekvapením, možná i vícenásobným, akorát tentokrát bez porodu.
info - pozvánka, mapa
27.6.2008
Hopsoda U Kropáeu od 19:00, první poíležitost, abyste oslavili (nebo pozapomnili, záleží na vás) vysvideení, po skoneení samozoejmi tradiení after-party v podání Piskyho (Deja-Vu). Poijite pobeat! :)
info - pozvánka; mapa
10.5.2008
Restaurace U Štiky od 19:30, první letošní polo open-air a uznejte sami, tam prosti nesmíte chybit no ne? První koncert v novém obsazení, tedy bez Ládi, nový aparát, tedy pekelni hodni hluku a vodka s džusem za 25,-!!!
info - pozvánka; mapa
3.5.2008
Skupina Gutalax nás naprosto neeekani poprosila, jestli bychom s nimi nechtili hrát v Králodvorském zámeeku a protože jsme oáký kabroáci, tak jsme samozoejmi oekli yes, tak se tam na nás od 17:00 mužete poijít mrknout, máte-li zájem. A to vy ureiti máte, že jo? :)
info - mapa
15.12.2007
Restaurace u Kropáeu od 19:00, a to s méni hlukem, více koledami a VÁNOENÍ NÁLADOU! , náklady - 30,- a vynikající pivo se skvostnou obsluhou!
info - pozvánka; mapa
16.11.2007
Clubkino v Eernošicích od 20:30 jako Bevorsprungeri pro opravdové rockery - Legalbengal
10.11.2007
Rodinný pivovar Berounský Medvid, od 18:30, vstupné 50,- Ke
21.7.2007
Restaurace U Zahradníku v Horách Matky Boží, od 20:00, vstupné 50,- Ke
info - pozvánka, mapa
29.6.2007
Rodinný pivovar Berounský Medvid, od 18:30, vstupné 50,- Ke
2.6.2007
restaurant U Štiky, od 20:00, vstupné dobrovolné
31.3.2007
Rodinný pivovar Berounský medvid, od 20:00, vstupné dobrovolné
2.3.2007
nekuoácký SPORTBAR TJ Loko Beroun, od 20:00, vstupné dobrovolné
1.12.2006
Hostinec u Bilohlávku, Králuv Dvur, Poeaply, u zastávky autobusu „Pošta“ od 20:00, vstupné dobrovolné.
18.8.2006
Hotel Praha v Nižbooe, od 20:15
14.7.2006
Magický sál sokolovny ve Zbiroze, od 19:30 (i s obeerstvením! ;))
info - pozvánka, mapa
28.4.2006
Klub v Lodinicích od cca 19:30, u zastávky u kina, Vstup se ješti uvidí :)
Záznamy zpracováváme ;)
27.4.2006
Spoleeenský Dum ve Zdicích od 19:30, na hlavní toídi
30.3.2006
Hostinec u Bilohlávku, Králuv Dvur, Poeaply, u zastávky autobusu „Pošta“ od 20:00 (zatím), vstupné dobrovolné.
KAMARÁDI z Berouna nezklamali a z Prahy samo ano, ale povedlo se velice, zpracovává se eást živáku :)
29.3.2006
Gymnázium Beroun, od 16:00 (zatím), pouze pro žáky, vstup zdarma.
Bylo to super, díky za úeast a pardon za chyby :) (fotky ješti nemáme)