Profily účastníků zájezdu

To jsme my tak jako a zcela nedobrovolný podpůrný tým.

Jája
Majitel absolutního HS, Soundfactory a trsátka na elektrickou kytaru + velmi zpěvného hlasu; t.č. Nepřiznaná přítelkyně a čtvrťák na gymplu.
Táša
Majitel velice rychlých prstů a trsátka na akustiku, + absoulutní HS; t.č. gympláckej prvák a jedna „Kamarádka“.
Láďa
Majitel dlouhých prstů, basových riffů, vysoké píle a velmi velmi dobrého HS a trumpety, otec Táši a Šímy; t.č. IT v nejmenované firmě a jedna přiznaná manželka.
Pája
Majitel paliček a spousty drátů s vědomím, že nejlepší bubeník je Caine ze Znouzecnosti; t.č. PGS na FSV ČVUT a dále laborant tamtéž. 1 ofic. přítelkyně.
Bóža
Donátor a nejlepší Jazzový klarinetista okresu, otec Jáji a Páji (prý), je to prostě Host! T.č. Jedna manželka, jednatel tak nějak víme kde.
Blanka
Majitelka Táši, Šímy a Ládi, máma, která toho dost zkousne; t.č. tamtéž. Abstinentka. Pravděpodobně svatá.
Kamča
Oficiální majitelka Páji, velká milovnice krasobruslení a částečná zvukařka s absolutním rozhodovacím právem; t.č. mladá, asertivní a úspěšná součást UK.
Šíma
Majitel podobných vlastností jako Táša, ale myslí si o něm své, zvukující klučina; t.č. na víceletým gymplu, asi tak v devítce. A zároveň je potenciálním playerem, plíz.
Maruška
Majitelka Bóži, Jáji a Páji, nenahraditelný support (Fabia 1.4), zubařka a navíc abstinentka. Pravděpodobně svatá.
Babička s Dědou
Rádi tančí a poslouchají dobrou hudbu. Povolenku pro zkušebnu dali zřejmě nějakým omylem, asi také svatí. Tedy určitě, vzhledem k tomu co mají za sebou.
Aťa
Velký učitel a znalec čehokoli. Kromě Bóži a Ježka důvod, proč začít s muzikou. On totiž věří jedině muzikantům a sám sobě (po právu). A skvělý kamarád, který nesnáší podrazy.
Ježek
Pan ředitel, jehož písně u táboráků na vodě a pak v Kařízku potvrzují, že jedno hrábnutí do strun = jedna přítelkyně (obrazně řečeno). Skvělej a spolehlivej a hlavně sranda kluk.